Sme tu pre Vás už viac ako štvrťstoročie!

Naša spoločnosť PERGAMON spol. s r.o. bola založená v roku 1992 ako dodávateľ spotrebného materiálu a náhradných dielov pre kancelársku techniku.

Až do súčasnosti pracujeme na tom, aby sme Vám našim zákazníkom zabezpečili bezproblémový chod tlačiarní a kopírovacích strojov. Okrem dodávok tlačiarní, multifunkčných zariadení, originálneho spotrebného materiálu a náhradných dielov všetkých výrobcov kancelárskej techniky ako Hewlett-Packard, OKI, Lexmark, Samsung atď. ponúkame tiež profesionálne vybavenie náradia a dielov renomovaného amerického výrobcu Katun Corp., určených nielen pre servisných technikov.

blank

Našim zákazníkom poskytujeme služby v najvyššej kvalite a v súlade so štandardom ISO 9001 a ISO 14001. Pre Vašu maximálnu spokojnosť naša snaha nekončí doručením krabíc tovaru, ale zabezpečujeme tiež popredajné služby ako ekologickú likvidáciu a odvoz spotrebovaných tonerov, atramentových náplní, servisné a poradenské služby.

blank

Radi odbremeníme všetkých, ktorí už majú plné zuby obstarávania, nákupu zariadení a následne aj spotrebného materiálu, porúch a starostí spojených so servisom a údržbou zariadení. Ako poskytovateľ MPS služieb sa o všetko postaráme za Vás. S našimi dlhoročnými skúsenosťami v oblasti tlače Vám dokážeme zefektívniť tlačové prostredie, ušetriť náklady a postarať sa o bezpečnosť vašich dokumentov.

Či už si vyberáte novú tlačiareň, potrebujete nakúpiť spotrebný materiál, vyčistiť či opraviť zariadenie alebo optimalizovať prevádzkové náklady, sme tu pre Vás.

Ocenenia

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Certifikáty

blank
blank
blank
blank

Partneri