Sme tu pre Vás už viac ako štvrťstoročie!

Naša spoločnosť PERGAMON spol. s r.o. bola založená v roku 1992 ako dodávateľ spotrebného materiálu a náhradných dielov pre kancelársku techniku.

Až do súčasnosti pracujeme na tom, aby sme Vám našim zákazníkom zabezpečili bezproblémový chod tlačiarní a kopírovacích strojov. Okrem dodávok tlačiarní, multifunkčných zariadení, originálneho spotrebného materiálu a náhradných dielov všetkých výrobcov kancelárskej techniky ako Hewlett-Packard, OKI, Lexmark, Samsung atď. ponúkame tiež profesionálne vybavenie náradia a dielov renomovaného amerického výrobcu Katun Corp., určených nielen pre servisných technikov.

Našim zákazníkom poskytujeme služby v najvyššej kvalite a v súlade so štandardom ISO 9001 a ISO 14001. Pre Vašu maximálnu spokojnosť naša snaha nekončí doručením krabíc tovaru, ale zabezpečujeme tiež popredajné služby ako ekologickú likvidáciu a odvoz spotrebovaných tonerov, atramentových náplní, servisné a poradenské služby.

Radi odbremeníme všetkých, ktorí už majú plné zuby obstarávania, nákupu zariadení a následne aj spotrebného materiálu, porúch a starostí spojených so servisom a údržbou zariadení. Ako poskytovateľ MPS služieb sa o všetko postaráme za Vás. S našimi dlhoročnými skúsenosťami v oblasti tlače Vám dokážeme zefektívniť tlačové prostredie, ušetriť náklady a postarať sa o bezpečnosť vašich dokumentov.

Či už si vyberáte novú tlačiareň, potrebujete nakúpiť spotrebný materiál, vyčistiť či opraviť zariadenie alebo optimalizovať prevádzkové náklady, sme tu pre Vás.

Ocenenia

Certifikáty

Partneri