HP Pap/ph prem glo Inst Dry 1067mmx30.5m

(0)
supp_img

POTREBUJETE POMôCŤ?

Sme tu pre vás, každý deň od 8:00 - 16:00
contact_info_img +421 2 432 029 11
  • Výrobca:HP
Katalógové č.: Q7995A

179,07  bez DPH

214,88

179,07 € bez DPH

HP Pap/ph prem glo Inst Dry 1067mmx30.5m

Prehľad
Lesklý, fotografický papier HP Premium s okamžitým zasychaním zabezpečuje rýchlo suché a trvácne výtlačky, ktoré vyzerajú ako živé. Získajte tmavšiu čiernu a živšie farby v porovnaní s predchádzajúcou verziou.
Ideálny pre profesionálov v oblasti grafického umenia/fotografií a poskytovateľov tlačových služieb, ktorí hľadajú excelentnú kvalitu obrázkov a výhody rýchloschnúcich výtlačkov.
Funkcie
Spravte ešte väčší dojem. Zlepšený okamžite schnúci lesklý fotopapier HP Premium poskytuje nekompromisnú kvalitu obrázkov pre brilantné fotografie a zobrazovaciu grafiku s vysokým dojmom – od plagátov a prezentácií až po obchodnú grafiku.
Ušetrite čas usmerňovaním pracovného toku a zvýšenou produktivitou. Výtlačky sú rýchlo suché a pripravené na okamžitú manipuláciu a lamináciu. A rýchloschnúci lesklý fotopapier HP Premium poskytuje jednoduchú, bezproblémovú tlač, ktorú očakávate od HP.
S týmto papierom s certifikátom FSC®1 sa môžete spoľahnúť, že výtlačky budú trvácne. Získajte vynikajúce výsledky v oblasti grafiky vystavenej vo vnútri bez ohľadu na to, či na tlač používate atramenty HP na báze farbiva alebo pigmentu. Navyše získajte výnimočnú trvácnosť tlače vo výklade3 alebo mimo priameho slnka4.
Rozmery a hmotnosť
Rozmery balenia (š x h x v)
136,5 x 133 x 1118 mm
Hmotnosť balenia
9,52 kg
Špecifikácie
Rozmery rolky
1 067 mm x 30,5 m
Veľkosť jadra
50,8 mm
Hmotnosť tlačového materiálu
260 g/m2 podľa testovacej metódy ISO 536
Úprava média
Lesklý
Jas tlačového materiálu
92 % podľa testovacej metódy TAPPI T-452
Hrúbka tlačového materiálu
10,3 mil./261 mikrónov podľa testovacej metódy ISO 534
Priehľadnosť
97 % podľa testovacej metódy TAPPI T-425
Belosť
105 podľa testovacej metódy CIE Ganz 82
Miera lesklosti tlačového materiálu
32 % podľa skúšobnej metódy ASTM D-523
Primárny materiál
Drevné vlákno a polyetylén
Spôsob recyklácie
Recyklovateľné. V Severnej Amerike a Ázii (vrátane Japonska) recyklovateľné v zberných systémoch pre spotrebiteľov, ktoré dokážu prijať zmiešaný papier (nemusí byť recyklovateľný vo vašej oblasti); V Európe recyklovateľné v zberných systémoch pre spotrebiteľov, ktoré prijímajú obaly na tekutiny.
Krajina pôvodu
Vyrobené v Nemecku
Prevádzkové požiadavky
Rozsah prevádzkovej teploty
15 až 30 °C
Rozsah skladovacích teplôt
18 až 30 °C
Skladovacia vlhkosť
od 35 do 65 % relatívnej vlhkosti
Čas schnutia tlačového materiálu
Menej než 2 minúty (pri 23 °C, 50 % rel. vlhkosti)
Skladovateľnosť
2 roky, neotvorené v originálnom balení
Čo obsahuje balenie
Záruka
Veľkoformátové tlačové materiály HP neobsahujú chyby materiálu ani spracovania. Záručné podmienky nájdete na http://www.hp.com/go/HPMediaWarranties. Ak si želáte uplatniť záručný servis, obráťte sa na oddelenie technickej podpory spoločnosti HP.
Čo je v krabici
Kotúč tlačového materiálu
1 Licenčný kód obchodnej značky FSC®-C017543, pozrite lokalitu fsc.org. Niektoré výrobky s certifikátom FSC® môžu byť v niektorých regiónoch nedostupné.
2 Recyklovateľné prostredníctvom bežne dostupných recyklačných programov v súlade s miestnymi postupmi. V Severnej Amerike a Ázii (vrátane Japonska) recyklovateľné v zákazníckych zberných systémoch, ktoré môžu prijať zmiešaný papier (nemusí byť recyklovateľný vo vašej oblasti); v Európe recyklovateľné v zákazníckych zberných systémoch, ktoré prijímajú obaly na tekutiny.
3 Vystavenie vo výkladoch hodnotilo laboratórium HP Image Permanence Lab. Prognózy HP založené na dátach z testov pri oblúkových xenónových žiarivkách – výpočty predpokladajú 6 000 luxov/12 hodín denne. Ďalšie informácie nájdete na http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence.

Katalógové číslo: Q7995A

Príslušenstvo

Recenzie

Tento produkt ešte nemá recenziu.

Opýtajte sa nás

    Súvisiace produkty