Optimalizácia tlače

V prípade ak máte pocit, že Vaša tlač je drahá, myslíte to vážne, máte chuť ju optimalizovať a nechcete sa spoliehať na bezplatné konzultácie pri ktorých Vám budú odporučené riešenia uprednostňujúce skôr vlastné záujmy vykonávateľa ako Vaše potreby je nezávislá konzultácia riešenie pre Vás. Sme iní! Hájime vaše záujmy a stojíme na Vašej strane!

Nezávislosť na realizácií riešenia

Ponúkame Vám naše dlhoročné skúsenosti s riešením potrieb pre tlačové prostredia našich zákazníkov a naše znalosti v problematike tlače a zobrazovania. Aby Ste mali istotu, že konzultácia bude maximálne nezávislá, zaviažeme sa, že sa nebudeme žiadnym spôsobom podieľať na realizácií navrhnutého riešenia. Naším jediným záujmom je profesionálne pripraviť riešenie vyhovujúce Vašim potrebám. Výsledok našej práce potom môžete použiť ako podklady pre výberové konanie.

Vieme, čo robíme

Vypracovanie analýzy efektivity tlačového prostredia a dosiahnutie optimálneho riešenia na mieru, nie je vôbec jednoduchá úloha. Táto úloha si vyžaduje skúsenosti, stratégiu, nástroje na monitoring a analýzu údajov, databázu technických informácií najrôznejších reprografických zariadení a ich nákladovosti.

Najdôležitejším predpokladom pre úspešnú optimalizáciu je na prvom mieste Váš ciel, ktorý si s Vami radi prekonzultujeme na osobnom stretnutí.

  Ocenenia

  blank
  blank
  blank
  blank
  blank
  blank
  blank

  Certifikáty

  blank
  blank
  blank
  blank

  Partneri

  blank
  blank